Skeptik räägib, kuidas vakstineerimiste vastaste töö on negatiivses mõttes vilja kandnud ja juba on tulemused näha, USA-s olevat selle tagajärjel 10 inimest surnud läkaköhasse.

http://www.epl.ee/index.php?class=blog_view&action=blog_lead&blog=4934

Ülistatakse vaktsineerimise tõhusust jne, aga skeptik jätab mainimata kolm olulist seika. Nimelt laulab ta sama laulu nagu ülikoolides arstidele õpetatakse, et pärast vaktsineerimiste alustamist haigus kadus. Ehk viidatakse nendele aastanumbritele, kui alustati süstimisi, aga keegi ei näita ja ei räägi, mis toimus ja mis arvud olid enne vaktsineerimise alustamist. Tutvuge näiteks toredate tabelitega allpool.

http://genesgreenbook.com/resources/Natural_Infectious_Disease_Declines_Immunization_Effectiveness.pdf

Seal on näha, et ammu-ammu enne vaktsineerimisi hakkas suremus haigustesse (sh läkaköha) kardinaalselt vähenema. Sellest hetkest kui vaktsineerimsi alustati, suremus jätkas senisest aeglasemat langust. Igaüks võiks paluda enda riikide statistikat ja mitte alates sellest hetkest kui vaktsineerimistega alustati. Tekib küsimus, miks ei uuri seda seika, lugupeetud teadlased, arstiteadlased, õpetlased.

Teine seik on seotud sellega, et kas need, kes haigestusid olid ka ikkagi vaktsineeritud või mitte. Siis tekib küsimus, et kui olid vaktsineeritud, siis keda see vaktsineerimine kaitseb.

Ja kolmas seik on seotud sellega, et kui palju on vaktsineerimistega seotud kahjusid. Kui näiteks elavhõbe satub keskkonda, siis on keskkonnakaitsjad tagajalgadel ja suurte kaitseriietega minnakse seda elimineerima, aga kui on tegemist vaktsiinidesse lisatud adjuvantidega, siis korratakse mantrat, et ei juhtu midagi ja kõik on turvaline!!!!!!!!! Kas keegi on siis uurinud, kui turvaline? Arstid jälgivad inimesi nädal-kaks pärast vaktsineerimist ja parim, mida nad öelda oskavad, on et süstekoha punetus ning kerge palavik pole ohtlik. Aga mis pärast seda tuleb, jääb iga inimese enda mureks, kuna arstide arvates vaktsineerimistest kahjusid ei ole.